Nieuwe look!

Donderdag 8 mei is de auto met het nieuwe design gearriveerd op het Hofstad Lyceum. Na het oude ontwerp eraf geschuurd te hebben met het gehele team, heeft Oscar van Heusden het design gerealiseerd op de auto.

De betekenis van ons ontwerp dit jaar is erg diep. De naam van ons team is ‘Future Force ‘ ; we denken dat de toekomst van de planeet ligt in de handen van de mensheid . Door de mensheid is de techniek van nu verder dan ooit . We weten meer dan ooit tevoren. Wij hebben de macht en de kracht om de toekomst te veranderen. Ons team bestaat uit leden met verschillende nationaliteiten. Dit hebben wij ook verwerkt in ons ontwerp. Het woord ‘ kracht ‘ is een zeer krachtig woord, letterlijk en figuurlijk . Op de voorkant van de auto staat de wereldbol. De plaats waar we samen leven, de aarde is ons thuis, een plaats die we moeten koesteren . Vanuit elk vaderland van ieder teamlid komt een bliksemschicht met het woord ‘kracht’ aan het einde bevestigd. Dit woord verschijnt op de auto in verschillende talen. Hiermee laten we zien dat we ondanks onze verschillende nationaliteiten, samen de kracht hebben om een mooi leven op aarde te hebben en samen een mooi resultaat neerzetten.


09/05/2014